Tania Paczka


Wolności 50, 58-500 Jelenia Góra

Tel: 222302289

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Przesyłka zagraniczna - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-10-05

Wysyłanie przesyłek za granicę może być kosztownym przedsięwzięciem, ale istnieją sposoby, dzięki którym można zaoszczędzić na kosztach dostawy.

Przede wszystkim, zanim zdecydujemy się na wysłanie przesyłki zagranicznej, warto porównać ceny różnych przewoźników. Każda firma kurierska ma własną taryfę i często oferuje specjalne promocje i rabaty, które mogą znacznie obniżyć koszty wysyłki.

Kolejnym sposobem na oszczędności jest dobrze zapakować przesyłkę. Należy zadbać o solidne opakowanie, które zapewni ochronę przed uszkodzeniem w trakcie transportu. Im lepiej zabezpieczona przesyłka, tym mniejsze ryzyko straty i konieczność poniesienia dodatkowych kosztów.

Warto również zwrócić uwagę na sposób wysyłki. Niekiedy wysyłka drogą morską może okazać się tańsza niż lotnicza. Jeśli czas dostawy nie jest kluczowy, można wybrać tę opcję i zaoszczędzić na przesyłce.

Kolejnym sposobem na obniżenie kosztów wysyłki zagranicznej jest zgrupowanie przesyłek. Jeśli mamy kilka paczek, które chcemy wysłać do tego samego kraju, warto skonsolidować je w jedną większą przesyłkę. Dzięki temu zaoszczędzimy na kosztach transportu, a także unikniemy problemów z celnikami i papierkową robotą.

Wreszcie, nie zapominajmy o możliwości negocjacji. Jeśli regularnie wysyłamy przesyłki zagraniczne, możemy skontaktować się z przewoźnikiem i negocjować korzystniejsze warunki współpracy. Może to obejmować niższe stawki lub dodatkowe usługi bez dodatkowych opłat.

Podsumowując, wysyłka przesyłek za granicę nie musi obciążać naszego portfela. Wystarczy zastosować kilka prosta zasad, takich jak porównywanie cen, odpowiednie pakowanie i wybór odpowiedniej formy dostawy. Dzięki temu zaoszczędzimy na kosztach i będziemy mogli cieszyć się udaną przesyłką zagraniczną.

Przesyłka zagraniczna


W pobliżu

Eagle Trans


Legnica, E. Orzeszkowej 9

Otwórz wizytówkę >